Vše okolo demolice v Brně a okolí

Demoliční práce Brno mohou přijít vhod každému, kdo například zdědil starý dům, který sotva stojí, nebo komu se rodinný dům rozpadá nad hlavou a není výhodné do něj investovat další peníze. Žádný dům nebude nikde stát do konce světa, i domy mají svou životnost stejně jako všechno. V případě, že patříte k lidem, kteří bourací práce mají v plánu, pojďme si zmínit další informace o tom, co všechno je k demolici třeba, jak dlouho demolice probíhá nebo kolik to celé stojí.

Demoliční výměr nestačí

Kromě demoličního výměru, jenž je povolením k odstranění stavby, je třeba mít i projekt k demolici, který zpracuje celkový postup všech bouracích prací, a to včetně specifikace předpokládaného množství odpadu. Projekt k demolici se stanovuje dle původní dokumentace k nemovitosti, pokud však není původní dokumentace k dispozici, provádí se stavebně technický průzkum objektu a zaměření se následně zdigitalizuje.

Projekt ráda zpracuje firma zaměřující se na demoliční práce Stavby – demolice a bourání s.r.o. Takový projekt však něco stojí, cena se však stanovuje individuálně dle velikosti objektu. Pokud je k dispozici původní dokumentace k nemovitosti, cena se stanovuje dle ní.

Jak dlouho trvá demolice?

Nabízí se otázka, jak dlouho demolice trvá. Samotná doba provedení bouracích a demoličních prací v Brně se odvíjí od velikosti objektu. Například standardní rodinný dům se bourá zhruba jeden až dva týdny. Samozřejmě po demolici následuje likvidace odpadu a odvoz suti, i o to se však postará příslušná firma.

Kolik demolice objektu stojí? Projekt k demolici není to jediné, za co se platí. Platí se samozřejmě i za celou demolici a také za odvoz suti na příslušnou skládku. Co se týče ceny za demolici, ta se vždycky řeší individuálně a individuálně se stanovuje dle ceníku a zaměření. Co se týče ceny odvozu suti, ta závisí na mnoha faktorech, k nimž patří například typ odvážené suti, vzdálenost na skládku, množství suti a také cena skládkovného. Více informací na tel. 603 355 311 nebo info@bourani-demolice.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *